Bezpieczeństwo zakupów

SSL – gwarancja bezpiecznych zakupów
Bezpieczeństwo naszych klientów w sieci jest dla nas priorytetem. Wszystkie dane, które przekazujesz nam w celu realizacji zamówienia, są zabezpieczone protokołem SSL (Secure Socyet Layer).
SSL to narzędzie, które poświadcza wiarygodność domeny oraz jej właściciela. Potwierdza bezpieczeństwo szyfrowania danych przesyłanych pomiędzy użytkownikiem a serwerem, jest gwarantem zachowania poufności danych i całej komunikacji.
Z punktu widzenia użytkownika, certyfikat SSL jest widoczny przede wszystkim w postaci odpowiedniego oznaczenia protokołu na pasku adresu. W przypadku stron działających bez certyfikatu zobaczysz http:// natomiast przed adresem strony zabezpieczonej certyfikatem pojawi się https://.
System certyfikatów oraz poświadczeń eliminuje możliwość podszywania się pod Ciebie przez inne osoby. Dzięki temu wszyscy nasi klienci mogą mieć pewność, że przeglądając nasz sklep internetowy i dokonując płatności są całkowicie bezpieczni.

Bezpieczeństwo zakupów
Aby zapewnić Państwu jak największą satysfakcję z zakupów w naszym sklepie, w swojej ofercie posiadamy tylko wiarygodne i sprawdzone marki. Dodatkowo na etapie wyboru produktów służymy Państwu swoją pomocą, doświadczeniem i wiedzą. Dokonując zakupów w naszym sklepie, zawsze mają Państwo możliwość skontaktowania się z nami w celu uzyskania wyczerpujących informacji na temat każdego z naszych produktów.

Bezpieczeństwo przesyłek
Wszystkie dostarczane przez nas zamówienia, które dotyczą w większości produktów wrażliwych na uszkodzenia, wysyłane są z zachowaniem szczególnej troski i ostrożności. Wszystkie wysyłki kurierskie objęte są ubezpieczeniem, a każdy produkt jest przez nas odpowiednio zabezpieczony na czas transportu. Dostawy realizowane są poprzez firmy kurierskie oraz Pocztę Polską.