Rzęsy na magnes- jak wybrać odpowiedni dla siebie model?

Rzęsy na magnes – rewolucyjny wynalazek w kosmetyce. Masz dość spędzania wielu godzin u kosmetyczki na aplikacji rzęs, a później uzupełnianiu ? ( 3 godziny  raz w miesiącu – 36 godzin w skali roku + czas poświęcony na dojazdu :O ) Występuję u Ciebie uczulenie na klej i nie możesz skorzystać z zabiegu przedłużania rzęs?  Przyklejasz rzęsy na pasku klejem i zaklejasz sobie palce, powiekę..? To tylko kilka problemów, z którymi każda z nas chociaż raz spotkała się w życiu.

Na co zwrócić uwagę w wyborze rzęs na magnes?

Po pierwsze, zakup oryginalne rzęsy. Na rynku pojawiło się wiele chińskich podróbek, które nie spełnią Twoich oczekiwań. Podróbki nie są wyprofilowane zatem nie dopasują się do budowy fizjologicznej oka.  Ponadto jak to zwykle bywa z ceną związana jest  jakość produktu oraz obsługa posprzedażowa (np. doradztwo wizażystki). Rzęsy niskiej jakości najzwyczajniej nie posłużą Ci długo.

Po drugie, ważna jest ilość magnesów na pasku. W tym przypadku im więcej tym lepiej J Warto szukać modeli z czterema magnesami, które leżą na oku perfekcyjnie. Model z czterema magnesami na pasku znajdziesz na:https://musthave24.pl/produkt/rzesy-na-magnes-4-magnesy-na-pasku-dancing-queen/

Po trzecie, istotne w doborze odpowiedniego modelu jest długość paska. Jeśli wybierzesz za długi pasek rzęsy mogą nieestetycznie wystawać poza naturalną linie Twoich rzęs.

Powodzenia 🙂